Reklama

Regulamin serwisu wxv.pl

Właściciel - właścicielem serwisu jest firma Krynski NET Michał Kryński, ul. Sławinkowska 96, 20-810 Lublin

1. Serwis wxv.pl jest bezpłatny.
2. Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terytorium RP oraz treści obraĽliwych i niekulturalnych.
3. Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści erotycznych dla osób poniżej 18 roku życia.
4. Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści takich jak odnośniki do licencjonowanych gier, programów, muzyki, filmów i innych produktów objętych prawem autorskim.
5. Właściciel Serwisu wxv.pl, Założyciele forum i Moderatorzy mają prawo do blokowania adresów IP.
6. Właściciel Serwisu wxv.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Założycieli forum, Moderatorów i Użytkowników.
7. Założyciele forum, Moderatorzy i Użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni za treść opublikowanych przez nich wypowiedzi a także za czynności dokonane przez nich w Serwisie.
8. Właściciel Serwisu wxv.pl nie ponosi odpowiedzialności za utratę wypowiedzi i forów spowodowaną awariami i błędami systemów informatycznych.
9. Właściciel Serwisu wxv.pl nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych osobowych w przypadku włamań do systemów informatycznych.
10. Właściciel Serwisu wxv.pl zastrzega sobie prawo do wyłączania Serwisu na czas konserwacji systemów informatycznych.
11. Właściciel Serwisu wxv.pl ma prawo do usunięcia forum jeśli nie pojawiło się na nim co najmniej 5 nowych postów w ciągu ostatnich 15 dni.
12. Właściciel Serwisu wxv.pl ma prawo do usunięcia forum na życzenie Założyciela.
13. Właściciel Serwisu wxv.pl ma prawo do umieszczania reklam na forach użytkowników jak również wykorzystania bazy e-maili w celach reklamowych.
14. Założycielowi forum zabrania się usuwania reklam umieszczonych na forum przez Właściciela Serwisu wxv.pl.
15. Serwis umożliwia zakup punktów, które można wykorzystać na usługę wyłączenia reklam w danym forum oraz usługę zmiany adresu forum.
16. Punkty można zakupić poprzez usługę SMS Premium oraz przelew internetowy.
17. Usługę SMS oraz przelewy internetowe obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay
- usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange)
- link do reg.usług SMS dotpay.eu/regulaminsms/
- link do reklamacji usług SMS http://www.dotpay.pl/reklamacje/ 18. Właściciel Serwisu wxv.pl ma prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego powiadamiania użytkowników.
 
 
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM